Pracujeme na unikátních IT/IS projektech: naši klienti se budou moci objednávat on-line, konzultovat své zdraví přes video nebo web, nahlížet do své zdravotní dokumentace. A už dnes máme velké množství klientů, a to se neobejde bez kvalitního datového řízení.

Čekají nás velké změny nejen v oblasti IT/IS. A to s sebou přináší i výzvy, prostor se hodně naučit a být u něčeho unikátního.

Do našeho týmu hledáme zkušeného vývojáře, který bude schopen samostatně analyzovat procesy a následně vymýšlet úpravy a rozšíření. Bude mít na starosti rozvoj našeho CRM Pivotal:

 • CRM Pivotal je postaven na 3-vrstvé architektuře

 • MSSQL 2014, .net framework 4.0 (C# 4.0) (očekáváme upgrade na verzi 4.5 nebo vyšší)

 • WinForms, Visual studio 2015

 • pracujeme na rozšiřování a úpravách stávajícího kódu, který interně rozvíjíme již od roku 2012

 • momentálně je používán pouze na klinikách EUC Premium, nicméně jej budeme rolovat na všechny kliniky, které máme po celé ČR.

 Nabízíme:

 • zaměstnání na HPP na plný úvazek

 • stravenky, karta Multisport, zvýhodněné volání
 • 5 týdnů dovolené

 • nadstandardní zdravotní péči pro Vás i Vaše blízké

 • občerstvení na pracovišti

 • nástup ideálně ihned nebo dle dohody

Maximální velikost souboru je 5 MB.
Souhlasím s
podmínkami

Uchazeč (kandidát) o zaměstnání v souladu s ustanoveními zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „ZOOÚ“) výslovně souhlasí s tím, aby společnost EUC a.s., IČ: 267 30 413, se sídlem Na Pankráci 1690/125, Praha 4, PSČ: 140 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7918, popřípadě některá obchodní společnost patřící do zdravotnického holdingu EUC provozující zdravotnické zařízení, tj. obchodní společnost alespoň z částí vlastněná uvedenou společností EUC a.s. (dále společnost EUC a.s. a její dceřiná společnost splňující uvedené podmínky jen „správce osobních údajů“), pro účely jeho vedení v databázi uchazečů (kandidátu) o zaměstnání, shromažďoval, uchovával a zpracovával osobní údaje, k jejichž poskytnutí došlo v souvislosti s jeho registrací v uvedené databázi, a to v rozsahu uvedení příslušných osobních údajů v registračním formuláři. Takovými osobními údaji zahrnutými pod tento uchazečův (kandidátův) souhlas bude výlučně jeho jméno, příjmení, místo bydliště, telefonní číslo a emailová adresa. Správce osobních údajů se zavazuje, že získané údaje uchazeče (kandidáta) neposkytne třetím osobám ani je nepoužije k jiným personalistickým účelům.

Tento uchazečův (kandidátův) dobrovolný souhlas je poskytnut na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán společně s výmazem z databáze uchazečů (kandidátu) o zaměstnání. Podrobné a aktuální informace o všech správcích osobních údajů, kteří mají přístup k osobním údajům uchazeče (kandidáta) z důvodu dosažení výše uvedeného účelů zpracování, jsou na vyžádání k dispozici na emailové adrese: sekretariat@euc.cz. Po dobu vedení v databázi uchazečů (kandidátu) o zaměstnání u správce osobních údajů má uchazeč (kandidát) právo přístupu k jeho osobním údajům dle ustanovení § 12 ZOOÚ a právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva uvedená v ustanovení § 21 ZOOÚ (tj. právo žádat příslušného správce osobních údajů o vysvětlení, právo žádat o odstranění závadného stavu, právo obrátit se se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů).

zpracování osobních údajů

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná