Prémiová zdravotní péče

Vysoká kvalita péče
EUC Premium jsou prémiová zdravotnická zařízení, která nabízí svým klientům vysokou kvalitu lékařské péče. Na klinikách v Praze a Brně najdete v příjemném a kultivovaném prostředí praktické lékaře, pediatry a řadu specialistů. Pod jednou střechou vám poskytneme dobře organizovanou komplexní ambulantní péči. Objednání je snadné, v čekárně strávíte minimum času, vyšetření na sebe navazují. Náš personál hovoří několika světovými jazyky. V našich ordinacích se potkáte se zkušenými lékaři a vstřícným přístupem. Součástí naší péče jsou také různé nadstandardní služby jako třeba domácí návštěvy. Vše je nastaveno tak, aby i velmi zaneprázdnění a nároční klienti odcházeli od lékaře spokojeni.

Naše služby:
praktický lékař, pediatr a dalších 20 specializací
vysoká úroveň medicíny i vybavení
individuální a kultivovaný přístup
bezproblémové objednání, minimální čekání
konzultační služba s lékařem nonstop
akutní výjezdy lékařů k pacientům
ordinační doba od 7 do 19 hodin
organizace péče i mimo naše kliniky

Pro firmy i rodiny
Naše služby vyhledávají jak zaměstnavatelé, kteří zařazují prémiovou lékařskou péči do systému svých zaměstnaneckých benefitů, tak rodiny a jednotlivci, kteří chtějí mít jistotu, že o ně u lékaře bude opravdu dobře postaráno a čas je pro ně jednou z klíčových hodnot.

Vyberte si rozsah prémiových služeb
Prémiovou lékařskou péči poskytujeme na základě ročního placeného členství. Vybrat si můžete ze čtyř programů, které obsahují různý rozsah prémiových zdravotních služeb. Podmínkou členství je běžné zdravotní pojištění platné pro občany ČR nebo pojištění pro cizince u Pojišťovny VZP či program KOMPLEX Q u pojišťovny Uniqa.