Call centrum

Zákaznická linka: +420 222 300 300
V pracovní dny od 7:00 do 19:00 hod.

Formulář 

 

Vážená klientko/kliente,

upravili a zjednodušili webový formulář sloužící k objednání návštěvy u lékaře.

Nově Vám stačí k identifikace pouze Vaše MRN, které naleznete ve Vaší smlouvě, nebo na klientské kartičce EUC Premium. V případě potřeby jsme pro Vás k dispozici na klientské lince 222 300 300.

Jedná se o rezervační požadavek, na jehož základě Vás bude kontaktovat pracovník naší zákaznické linky.

Na zákaznické lince EUC Premium pracují vyškolení operátoři, kteří vám v českém či anglickém jazyce zodpoví vaše dotazy či připomínky, objednají vás na vyšetření a odběry nebo případně zajistí, aby se vás náš personál zpětně kontaktoval.

Na této lince také můžete požádat o konzultaci s lékařem nebo o návštěvu lékaře u vás doma. Ve večerních, nočních a brzkých ranních hodinách v době od 19 do 07 hodin a dále o víkendech a státních svátcích je na této lince k dispozici zdravotní sestra, která v případě akutní potřeby zprostředkuje kontakt s naším lékařem.

Dovolujeme si vás upozornit, že ke zpracování vašeho požadavku dojde nejpozději v následující pracovní den. Pokud požadujete dřívější termín vyšetření, prosím kontaktujte přímo naši zákaznickou linku (tel.: +420 222 300 300).

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací na lékařskou prohlídku poskytuji společnosti EUC Premium s.r.o., Sokolovská 192/79, PSČ 180 00 Praha 8, IČ: 26775816, DIČ: CZ699002423, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

zpracování osobních údajů

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná