MUDr. HANA RÁZGOVÁ

Paní doktorka je zkušeným pediatrem s 15letou praxí jak z nemocničního, tak ambulantního prostředí. Působila na  dětském a novorozeneckém oddělení v nemocnici Kladno, kde pracovala na pozici zástupce primáře a také více než rok dětské oddělení vedla. Má letité zkušenosti na dětské alergologické ambulanci. Paní doktorka ordinuje na našich klinikách Praha  - Pankrác a Praha 8 - Karlín.

Paní doktorka velmi empaticky komunikuje s klienty v českém i anglickém jazyce.

 

MUDr. ANNA JIRÁKOVÁ

Od 1.10.2018 vítáme u nás novou paní doktorku, dermatoložku. Paní doktorka přináší zkušenosti z bohaté klinické praxe v nemocnici na Bulovce a vědeckého působení. Ordinovat bude na klinice Praha 8 – Karlín a je Vám k dispozici v českém, polském a anglickém jazyce.

 

NOVĚ ENDOKRINOLOGII POSILUJEME O DIABETOLOGII

Dlouhodobě vnímáme potřeby našich klientů a podporujeme týmovou spolupráci našich lékařů na klinikách EUC Premium. Od prosince 2018 otevíráme novou specializaci v oboru diabetologie. Ordinace otevíráme na klinikách Praha 4 Pankrác, kde bude ordinovat MUDr. Eva Gösslová, a Praha 1 YMCA, kde bude ordinovat MUDr. Zuzana Foglarová.

Díky týmové spolupráci našich praktických lékařů a specialistů budeme moci rychleji diagnostikovat a léčit onemocnění diabetem v komfortním prostředí našich klinik. Cílem léčby diabetu je zlepšit perspektivy a další vývoj onemocnění. V léčbě preferujeme individuální přístup, kdy vycházíme z typu diabetu, zdravotního stavu pacienta, respektujeme jeho potřeby a volíme takovou kombinaci léčby, která je pro něj bezpečná a optimální. 

S naší diabetologickou ordinací velmi úzce spolupracují naši praktičtí lékaři, oční lékaři, kardiologové, neurologové, cévní lékaři a sonografisté.

Věříme, že otevřením této nové specializace významně přispějeme k včasné léčbě tohoto již poměrně rozšířeného onemocnění.