Do sekce pracovnělékařských služeb hledáme nové kolegy na pozici Specialista/-tka ochrany veřejného zdraví . Pokud hledáš samostatnou práci s možností cestování, baví Tě komunikace s lidmi a máš zájem o oblast poradenství a ochrany veřejného zdraví, budeme se těšit na Tvůj životopis a případnou budoucí spolupráci.

Co Vás čeká:

  • samostatné provádění dohledů na pracovištích klientů ve výrobních závodech v lokalitě Severní a Jižní Morava, dohledy na pracovištích nevýrobních klientů
  • zjišťování a hodnocení rizikových faktorů a zdravotních rizik při práci
  • zpracování zápisů z dohledů, související administrativní činnost v IS
  • odborné poradenství v rozsahu poradenských hodin výrobních závodů
  • provádění ergonomických hodnocení pracovišť, technická měření lokální svalové zátěže, znalost hodnocení pracovních poloh, lokální svalové a fyzické zátěže
  • zpracování návrhů a doporučení pro eliminaci zdravotních rizik
  • odborné poradenství pro svěřené klienty, spolupráce na řešení podnětů klientů

Co od Vás očekáváme my:

  • min. SŠ zdravotního zaměření nebo VOŠ, VŠ (Bc., Mgr.) v oboru ochrana veřejného zdraví, případně VŠ technického směru + zdravotnické vzdělání
  • praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici
  • výborná znalost MS Word, Excel, Outlook
  • výborné organizační a komunikační schopnosti, klientský přístup
  • znalost ergonomického hodnocení pracovišť pomocí checklistů
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování
  • nutná orientace v platných právních předpisech v oblasti hygieny práce
  • znalost AJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, pravidelné služební cesty, aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • samostatnou, zodpovědnou práci, možnost samostatného plánování práce
  • po zapracování možnost práce z domova
  • zaměstnání na plný úvazek na HPP
  • adekvátní finanční ohodnocení, bonusy
  • příjemné pracovní prostředí, profesionální mladý kolektiv
  • možnost odborné realizace, profesního růstu
  • stravenky, karta Multisport
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandartní zdravotní péči
  • mobilní telefon, notebook, měřící přístroje
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • nástup dle dohody, možno ihned

Kontakt personální oddělení

Markéta Spálenková, Daniela Nováková
e-mail hr@eucpremium.cz